Plan wyjazdu jest następujący

W dniu przylotu odbierzemy Cię z lotniska (Alicante lub Murcia) i zawieziemy Cię do wybranego miejsca zakwaterowania.
Dzień 1 i 2:
Pierwszego dnia odwiedzisz nasze biuro, gdzie będziesz miał okazję spotkać się z naszym zespołem ekspertów ds. nieruchomości, którzy dokonają przeglądu wybranych przez Ciebie ofert i wybiorą optymalną trasę przejazdu, zanim wyruszymy w drogę. Podczas jednodniowej wycieczki pokażemy Ci aktualne nieruchomości, a także udzielimy ogólnych informacji o ciekawych miejscach, restauracjach, czy plażach, na całej trasie przejazdu.
Obiad serwowany jest zazwyczaj w tradycyjnej restauracji, a później będziemy kontynuować wycieczkę, po której nastąpi wolny czas na relaks.
Dzień 3:
Ostatni dzień pobytu to zazwyczaj dzień dyskusji, końcowych wizyt w nieruchomości, gdzie będziesz informowany o wszystkich kwestiach prawnych, podatkowych i tytułowych. Będziesz miał również możliwość zadania wszelkich pytań lub wątpliwości, na które odpowiemy i wyjaśnimy.
Zazwyczaj po tej 3-dniowej wizycie nasi klienci mają wystarczającą wiedzę, aby zdecydować, czy Costa Blanca jest miejscem dla nich.
W dniu odlotu zawieziemy Cię na lotnisko.

Co jest zawarte w pakiecie:
Wycieczka objazdowa jest oferowana naszym klientom w cenie 250 euro za osobę lub 350 euro za parę.
Pakiet obejmuje przejazdy z lotniska lub na lotniska i zakwaterowanie na 2 noce, jak również wyżywienie na czas trwania wyjazdu.

Zapraszamy naszych klientów do odwiedzenia nas i skorzystania z ponad 20-letniego doświadczenia i znajomości śródziemnomorskiego rynku nieruchomości.
Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc znaleźć Ci wymarzoną nieruchomość w Hiszpanii.

Światowa Organizacja Zdrowia:
Światowa Organizacja Zdrowia stwierdza, że Hiszpania ma “prawie idealne środowisko, jakie można uzyskać”.
Costa Blanca jest jednym z najzdrowszych i najlepszych klimatów do życia i mieszkania. W zimie jest to obszar chroniony przed silnymi wiatrami, dzięki wysokim górom, a mikroklimat uważany jest za jeden z najzdrowszych na świecie.
Średnie temperatury wynoszą tutaj 15°C w grudniu i styczniu, wzrastając do 30°C w sierpniu, więc nieruchomość na Costa Blanca nie naraża na wysokie rachunki za ogrzewanie.
Region ma więcej zarejestrowanych godzin nasłonecznienia niż jakiekolwiek inne miejsce w Hiszpanii, co doskonale wpływa na poziom witaminy D i utrzymuje Cię w dobrej kondycji! Średnia długość życia wynosi 81,4 roku, a 70,9 to średnia liczba lat zdrowego życia.
Masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej o wyjeździe pokazowym?
Wyślij e-mail na adres: info@ipmspain.pl
Zdecydowałeś się na zakup domu z naszymi biurem podczas lub po wyjeździe?
W takim przypadku zwrócimy Ci koszt pobytu, który Ci zapewniliśmy wraz z kosztami przelotu do max wysokosci 750EUR (koszt nabywanej nieruchomości to minimum 135,000EUR).

Europe