Stowarzyszenia CEPI i GIPE

Stowarzyszenie CEPI powstało w Brukseli w 1990 r. jako międzynarodowa organizacja non-profit. Jej członkami są krajowe stowarzyszenia z siedzibą w Europie, reprezentujące pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości. Misją stowarzyszenia jest wspieranie europejskich i transgranicznych transakcji na rynku nieruchomości poprzez rozwój pracy i działalności profesjonalistów z branży nieruchomości w interesie konsumentów.

Wyjazd objazdowy Costa Blanca, Hiszpania

Wyjazd objazdowy jest oferowany naszym klientom w cenie 250 euro za osobę lub 350 euro za parę.

Cena obejmuje transfery z/na lotnisko i zakwaterowanie na 2 noce, jak również wyżywienie na czas trwania podrózy nieruchomości.

Sprzedaj z nami swój dom

Sprzedaż domu, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, może być zaskakująco czasochłonna i emocjonalnie trudna. Obcy wejdą do Twojego domu i spojrzą na wszystko. Będą krytykować miejsce, które prawdopodobnie stało się czymś więcej niż tylko czterema ścianami i dachem dla Ciebie, a następnie wywrócą to wszystko do góry nogami, będą oferować mniej pieniędzy niż myślisz, że Twój dom jest warty.

Porady prawne i obsługa po sprzedażowa

Zalecane jest, abyś skorzystał z pomocy wyspecjalizowanego doradcy lub prawnika, który pomoże Ci w zakończeniu procesu zakupu nowej nieruchomości. Możemy przedstawić kilka opcji, które dadzą Ci gwarancję i zaoszczędzą drogich, wysokich rachunków.

Doświadczenie i styl życia

W ciągu ostatnich 20 lat zaspokoiliśmy potrzeby ponad 4000 zadowolonych klientów. Pośredniczyliśmy, rozwijaliśmy się i budowaliśmy sami, w kilku miejscach na Costa Blanca. Od budowy nowych budynków po renowację tradycyjnych starych wiejskich domów. Mamy wiedzę i jesteśmy w stanie perfekcyjnie pokierować Tobą, abyś zrealizował marzenia.

Oszczędź pieniądze oraz zasady uzyskania Golden Visa

Jesteśmy znani jako agencja nieruchomości z najlepszymi ofertami. Dopasowujemy Twoje możliwości finansowe i staramy się zmaksymalizować wartość produktu w budżecie, z którym poczujesz się komfortowo. Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Nasi eksperci finansowi mogą pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, czasem nawet do 70% wartości nieruchomości. W związku z tym zalecamy, aby posiadali państwo co najmniej 30% funduszy. Współpracujemy z wieloma bankami w Hiszpanii.

Europe