Ładna willa VBG10CBS1 Vistabella, Orihuela (Costa), Costa Blanca South (Alicante)

€ 289 900 /price from
Nowe
Numer referencyjny: VBG10CBS1
Typ konstrukcji: Willa/Dom
Powierzchnia (M 2)
152.77
Łazienki
2
Sypialnie
3

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 318

Udogodnienia

Blisko Plaży
Ogród
Opcjonalnie Basen
Opcjonalnie Solarium
Pole Golfowe
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Taras

Opis

W Vistabella Golf masz spokój na wsi i bliskość usług, których potrzebujesz. Ponadto w ramach urbanizacji mamy apteki, supermarkety, klub towarzyski, restauracje a wkrótce przychodnia lekarska.

Gdy ktoś po raz pierwszy jest w Vistabella Golf, musi doświadczyć czegoś wyjątkowego. Integracja przyrody i odpowiedzialne korzystanie z jej zasobów sprawiają, że Vistabella jest czymś więcej niż tylko polem golfowym, wykorzystując unikalny krajobraz z ponad 34 hektarami pełnymi rodzimych gatunków drzew i śródziemnomorskich krzewów, niedaleko Torrevieja, Alicante.

Możesz cieszyć się przez cały rok doskonałego klimatu śródziemnomorskiego. Słoneczne dni i łagodne temperatury, są idealne do gry w golfa.

Na polu golfowym Vistabella Golf można cieszyć się przez cały rok doskonałym śródziemnomorskim klimatem. Słoneczne dni i łagodne temperatury, idealne są do gry w golfa. Projekt toru i doskonałe wskazówki pozwalają na naukę gry w golfa, trening, udział w turniejach i kończą się przekąską w naszym klubie.

Vistabella Golf jest miejscem dla wszystkich. Tor został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy gracz mógł się nim cieszyć, dostosowując różne dołki dla wszystkich poziomów graczy

Skontaktuj się z nami

admin

Europe