Wysokiej jakości i bardzo luksusowe apartamenty w pobliżu plaży IPM1ACBS1 Costa Blanca South (Alicante)

€ 239 000 /Price from
Numer referencyjny: IPM1ACBS1
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
101
Łazienki
2
Sypialnie
2

Udogodnienia

Balkon
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Klimatyzacja Zainstalowana
Od Strony Południowo Wschodniej
Opcjonalnie Dodatkowa Sypialnia
Piwnica
Schowek
Szafa Wnękowa
Widok na morze
Winda

Opis

Przestronne i luksusowe apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby w pełni cieszyć się życiem na świeżym powietrzu. Pomieszczenia mieszkalne wewnątrz i na zewnątrz łączą się w ciągłe, harmonijne przestrzenie. Tarasy będą zwrócone w kierunku południowo-wschodnim. Okiennice można całkowicie zdemontować, aby stworzyć wrażenie jednej dużej przestrzeni. Zostały zaprojektowane w sposób harmonijny, z naciskiem na interakcję z mieszkaniem na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne w Hiszpanii.

Szczególną uwagę poświęcono materiałom, teksturom i połączono je w celu uzyskania optymalnego efektu, koncentrując się na świetle. Kuchnie są otwarte z wyspą kuchenną, która będzie umeblowana bardzo luksusowo i zapewni funkcjonalność i atrakcyjność.

Apartamenty znajdują się w centrum La Mata, Torrevieja. Małe miasteczko położone na jednej z najpiękniejszych plaż Costa Blanca. Te sześciokilometrowe, złote plaże zwieńczone są co roku niebieską flagą, co zapewnia czystą wodę i zadbaną plażę.

Ze względu na słone jeziora region ten został uznany za najzdrowszy w Europie. To dlatego, że powietrze zawiera stosunkowo wysokie stężenie jodu, to promuje zdrowie. Dlatego powietrze w tym regionie jest znane jako bardzo czyste i lecznicze.

oprócz słonych jezior znajduje się tu również El Parque Natural. Na pewno warto się tu wybrać. Park posiada bardzo prosty szlak, dobrze oznakowany i pełen roślinności. Możesz piknikować, obserwować ptaki, ćwiczyć, lub po prostu cieszyć się pięknym spacerem.

Na plaży znajdują się również restauracje i bary, a do miejscowych supermarketów można zawsze dojść pieszo. Zdecydowanie idealna lokalizacja.

One of the most enjoyable sessions I attended at the tlipad 2014 conference earlier this month was rapping across the curriculum by writemyessay4me.org jeremy hartzell

Skontaktuj się z nami


Europe