Wielka Willa PWM3CBS1 San Pedro del Pinatar, Costa Calida (Murcia)

€ 230 000 /Price From
Numer referencyjny: PWM3CBS1
Powierzchnia (M 2)
120
Łazienki
2
Sypialnie
3
Garaże
1

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 122.6

Udogodnienia

Artykuły gospodarstwa domowego
Balkon
Basen Prywatny
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Ogrzewanie Podłogowe
Piechotą nad morze
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Solarium
Taras

Opis

Los Alcazares jest miastem uzdrowiskowym, położonym tuż przy brzegu Mar Menor, z siedmiokilometrową linią brzegową od Los Narejos do Punta Brava.

Mar Menor to słonowodna laguna o temperaturze morza 5 stopni powyżej Morza Śródziemnego. Jest to dość nieznane wielu ludziom i jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Hiszpanii. Bogata w minerały woda Mar Menor jest czczona za swoje zdrowotne właściwości i jest wymieniona przez Światową Organizację Zdrowia jako jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi. Na plaży znajduje się obszar, na którym znajduje się naturalna kąpiel błotna, która podobno daje efekty terapeutyczne, które porównuje się do tych z Morza Czarnego.

Wszystkie tutejsze plaże połączone są wspaniałą promenadą. Są one w pełni wyposażone w prysznice, fontanny, dostęp dla osób niepełnosprawnych, a także szereg atrakcji, takich jak sporty wodne i gry plażowe.

Los Alcazares cieszy się typowym klimatem śródziemnomorskim, z chłodną morską bryzą latem i ochroną przed zimnymi wiatrami północnymi zimą przed otaczającymi górami. Średnia temperatura łatwo przekracza 20 stopni.

Skontaktuj się z nami


Europe