Wielka Willa PWM3CBS1 San Pedro del Pinatar, Costa Calida (Murcia)

€ 230 000 /Price From
Numer referencyjny: PWM3CBS1
Typ konstrukcji: Willa/Dom
Powierzchnia (M 2)
120
Łazienki
2
Sypialnie
3
Garaże
1

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 122.6

Opis

Los Alcazares to miejscowość uzdrowiskowa, położona nad brzegiem Mar Menor, posiadająca siedem kilometrów linii brzegowej od Los Narejos do Punta Brava.

Mar Menor jest słonowodną laguną o temperaturze morza 5 stopni powyżej Morza Śródziemnego. Wiele osób nie wie o tym i jest to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów Hiszpanii. Bogata w minerały woda Mar Menor jest ceniona za swoje zdrowotne właściwości i jest wymieniana przez Światową Organizację Zdrowia jako jedno z najzdrowszych miejsc na świecie. Na plaży znajduje się naturalna kąpiel błotna, która rzekomo daje wyniki terapeutyczne porównywalne do tych z Morza Czarnego.

Wszystkie lokalne plaże są połączone wspaniałą promenadą. Są one w pełni wyposażone w prysznice, fontanny, dostęp dla osób niepełnosprawnych, a także wiele atrakcji, takich jak sporty wodne i gry na plaży.

Los Alcazares cieszy się typowym śródziemnomorskim klimatem, z chłodną morską bryzą w lecie i ochrony przed zimnymi północnymi wiatrami w zimie z okolicznych gór. Średnia temperatura z łatwością przekracza 20 stopni.

Skontaktuj się z nami


Europe