Wielki klucz gotowy bungalow KEY40ACBS1 Costa Blanca South (Alicante)

€ 152 000 /Price from
Pod klucz
Numer referencyjny: KEY40ACBS1
Typ konstrukcji: Dom miejski
Powierzchnia (M 2)
84.85
Łazienki
2
Sypialnie
2
Garaże
1

Udogodnienia

Basen społecznościowy
Ogród
Ogrzewanie
Solarium
Wspólny Ogród

Opis

Guardamar del Segura znajduje się między Santa Pola i Torrevieja, miejscowość wypoczynkowa została wybudowana bezpośrednio na plaży. Dzięki doskonałej sieci dróg lokalnych miasta i wsie śródlądowe są łatwo dostępne. Miasto szczyci się ponad 12 kilometrową naturalną linią brzegową z piaszczystymi plażami i sosnami.

Miasto to zawdzięcza swoją egzystencję i środki do życia wydmom, które go ukształtowały. Lasy, wydmy i plaże sprawiają, że Guardamar del Segura jest rajem na Costa Blanca.

Znajdują się tu również piękne parki, idealne na spokojne spacery lub jazdę na rowerze. Znajdziesz tu wiele dzikich zwierząt ? wiewiórki, łabędzie, ptaki i ryby, które sprawiają, że tutejsze środowisko parkowe jest miejscem dla miłośników przyrody.

Istnieją lokalne obiekty handlowe w Guadamar del Segura i dalsze obiekty handlowe w pobliskiej Torrevieja.

Obszar ten charakteryzuje się doskonałym klimatem, ani zbyt gorącym latem, ani zbyt mroźnym zimą. Przeciętnie może pochwalić się 325 słonecznymi dniami w roku, co czyni go idealnym miejscem na całoroczny wypoczynek

Last april, I wrote a post about a college homework writing https://college-homework-help.org/ few online interactive whiteboards that I had checked out

Skontaktuj się z nami


Europe