Wysokiej jakości i bardzo luksusowy apartament na parterze z piwnicą w pobliżu plaży IPM1BCBS1 La Mata (Torrevieja), Torrevieja, Costa Blanca South (Alicante)

€ 369 000 /Price from
Nowe
Numer referencyjny: IPM1BCBS1
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
235.30
Łazienki
2
Sypialnie
4

Udogodnienia

Apartament dla gości
Balkon
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Klimatyzacja Zainstalowana
Od Strony Południowo Wschodniej
Patio
Piechotą nad morze
Schowek
Solarium
Szafa Wnękowa
Taras
Toaleta dla gości
Widok na morze
Winda

Opis

Przestronne i luksusowe apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby w pełni cieszyć się życiem na świeżym powietrzu. Wnętrze biegnie przez przestronny salon do dużego tarasu zewnętrznego zwróconego na południowy wschód. Zostały one zaprojektowane z myślą o harmonii z naciskiem na interakcję z życiem na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne w Hiszpanii.

Szczególną uwagę poświęcono materiałom i teksturom, które są łączone w celu uzyskania optymalnego efektu, z naciskiem na światło. Na przykład w łazienkach i drzwiach wysokich stosowane będą płytki wielkoformatowe. Wykorzystanie przestrzeni i technologii jest bardzo ważne, więc przestronna kuchnia oferuje zarówno niezbędną funkcjonalność, jak i gustowny urok.

Wszystkie domy są wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i cieszyć się prywatnym pomieszczeniem do przechowywania i mogą korzystać ze wspólnego tarasu na dachu, który jest również dostępny za pomocą windy. Penthouse posiada własny przestronny taras na dachu z zewnętrzną kuchnią z przechowalnią i wstępną instalacją do jacuzzi.

Apartamenty znajdują się w centrum La Mata, Torrevieja. Mała wioska położona na jednej z najpiękniejszych plaż Costa Blanca. Te długie, złote plaże są co roku zwieńczone niebieską flagą, aby zapewnić czystą wodę i zadbaną plażę.

Znajdziesz tu również restauracje i bary wzdłuż plaży i zawsze możesz udać się do lokalnych supermarketów, które zawsze znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Zdecydowanie, idealna lokalizacja.

Region ten został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za najzdrowszy obszar Europy z powodu słonych jezior. Ze względu na stosunkowo wysokie stężenie jodu w powietrzu, sprzyja to zdrowiu. Dlatego powietrze w tym regionie jest znane jako bardzo czyste i lecznicze.

Oprócz słonych jezior masz również El Parque Natural. Jest to zdecydowanie warte odwiedzenia. Park ma bardzo prostą trasę, dobrze oznakowaną i pełną roślinności. Możesz piknik, obserwować ptaki, ćwiczyć lub po prostu cieszyć się pięknym spacerem.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe