Świetny apartament TRV5ACBS1 Los Dolses, Orihuela (Costa), Costa Blanca South (Alicante)

€ 189 000 /Price from
Numer referencyjny: TRV5ACBS1
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
61.26
Łazienki
2
Sypialnie
2
Garaże
1

Udogodnienia

Balkon
Basen społecznościowy
Klimatyzacja Zainstalowana
Ogrzewanie Podłogowe
Schowek
Spa/Welness
Wspólny Ogród

Opis

Los Dolses jest prężnie rozwijającą się zamkniętą społecznością położoną pomiędzy Villamartin i La Zenia na południowym wybrzeżu Costa Blanca. W pobliżu znajdują się liczne popularne pola golfowe i piaszczyste plaże, które znajdują się zaledwie piętnaście minut jazdy samochodem. Los Dolses ma swój własny plac pełen sklepów i udogodnień, takich jak bank, duży supermarket, optycy itp.

W Los Dolses znajdziesz dwa centra handlowe. Rioja i Los Dolses to dwa centra handlowe położone około 10 minut spacerem od Villamartin Plaza. W Centrum Handlowym Los Dolses znajdują się liczne bary z jedzeniem, bardzo popularne w ciągu dnia, ale nie tak zajęte jak Villamartin Plaza w godzinach wieczornych.

Dla fanatyków golfa Los Dolses jest wspaniały. Południowy Costa Blanca zbudował bardzo zasłużoną reputację dzięki wielu polom golfowym, które są bardzo blisko siebie, co oznacza, że można się oprzeć w Los Dolses i podróżować na inne pole każdego dnia. Trzy pola mistrzostw Villamartin, Campoamor i Las Ramblas znajdują się w ciągu 20 minut jazdy samochodem, jak również La Marquesa golf i country club, który znajduje się w pobliżu małego miasteczka Ciudad Quesada i La Finca golf.

Skontaktuj się z nami

Europe