Duże mieszkanie TRV5ACBS1 Costa Blanca South (Alicante)

€ 189 000 /Price from
Numer referencyjny: TRV5ACBS1
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
61.26
Łazienki
2
Sypialnie
2
Garaże
1

Udogodnienia

Balkon
Basen społecznościowy
Klimatyzacja Zainstalowana
Ogrzewanie Podłogowe
Schowek
Spa/Welness
Wspólny Ogród

Opis

Los Dolses to kwitnąca osada położona pomiędzy Villamartin i La Zenia na południowym wybrzeżu Costa Blanca. W pobliżu znajdują się liczne popularne pola golfowe i piaszczyste plaże, oddalone zaledwie o piętnaście minut jazdy samochodem. Los Dolses ma własny plac pełen sklepów i udogodnień, takich jak bank, duży supermarket, optycy itp.

W Los Dolses znajdują się dwa centra handlowe. Rioja i Los Dolses to dwa centra handlowe oddalone o około 10 minut spacerem od Villamartin Plaza. W Centrum Handlowym Los Dolses znajduje się wiele barów z jedzeniem,które są bardzo popularne w ciągu dnia, ale nie są tak ruchliwe, jak wieczorami w Villamartin Plaza.

Dla miłośników golfa Los Dolses jest doskonały. Południowe Costa Blanca zyskało bardzo zasłużoną reputację, ponieważ wiele pól golfowych znajduje się bardzo blisko siebie, co oznacza, że możesz mieszkać w Los Dolses i codziennie jeździć na innym polu. Trzy pola mistrzostw Villamartin, Campoamor i Las Ramblas znajdują się 20 minut jazdy od hotelu, a także pole golfowe La Marquesa i klub wiejski, który znajduje się w pobliżu miasteczka Ciudad Quesada i pola golfowego La Finca.

Skontaktuj się z nami

Europe