Apartament z widokiem URM9CBS1 Elche, Costa Blanca South (Alicante)

€ 240 000 /Price from
Numer referencyjny: URM9CBS1
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
111.15
Łazienki
3
Sypialnie
2

Opis

Plaża Arenales del Sol z prawie trzema kilometrami drobnego, białego piasku jest jedną z najbardziej cenionych na wybrzeżu Alicante. Przyznana jej jest europejska niebieska flaga, która oznacza wysokie standardy czystości wody, bezpieczeństwa i dobrego wyposażenia dla rodziny. Dodatkowo do dyspozycji gości jest mnóstwo parkingów, pola namiotowe, parasole plażowe i leżaki, stoiska z przekąskami na plaży oraz dostęp dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Plaża jest również idealna do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Arenales jest dobrze skomunikowany z El Carabassí dzięki długiej promenadzie, która szczególnie o zachodzie słońca jest odwiedzana przez spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy.

Plaża jest w większości otoczona budynkami z zapleczem uzupełniającym: restauracjami, sklepami, kioskami, lodziarniami i targowiskiem czynnym we wtorek i piątek po południu, gdzie rolnicy idą, aby bezpośrednio oferować swoje doskonałe świeże produkty, można również znaleźć stoiska sprzedające m.in. odzież i obuwie.

Skontaktuj się z nami


Europe