Mieszkanie w Guardamar 11003-112 Guardamar del Segura, Costa Blanca Południe (Alicante)

€ 235 950 /Cena od
SKU: 11003-112
Typ nieruchomości: Mieszkania / Mieszkanie
Obszar (M. 2)
130.58
Łazienki
2
Sypialnie
3

Udogodnienia

  • Wbudowane szafy
  • Blisko plaży
  • Internet / Telefon / TV
  • Jacuzzi
  • Opcja Garażu
  • Solarium
  • Schowek
  • Taras
  • Piechotą na plażę

Opis

Apartamenty te znajdują się mniej niż 500 metrów od plaży. Jest to nowoczesny budynek w centrum Guardamar del Segura, miasta z jednymi z największych plaż na Costa Blanca. To idylliczne miejsce do spędzenia cudownych letnich wakacji lub jako dom całoroczny.

Miasto oferuje doskonałą gastronomię, z szerokim wyborem barów i restauracji przy ulicach i alejach sprzedających lokalne potrawy.
Ciesz się wolnym czasem w lokalnych atrakcjach, w parkach przyrody i terenach rekreacyjnych idealnych dla rodzin i dzieci.

Budynek posiada łącznie 12 mieszkań na czterech kondygnacjach. Domy mają dwie lub trzy sypialnie i dwie łazienki, przestronne tarasy wychodzące na zewnątrz i duże pokoje. Wszystkie domy posiadają prywatne tarasy słoneczne i magazyny. Budynek posiada jacuzzi na parterze do użytku mieszkańców oraz parking podziemny.

Guardamar del Segura znajduje się pomiędzy Santa Pola i Torrevieja. Miejscowość wypoczynkowa powstała bezpośrednio przy plaży. Dzięki doskonałej sieci dróg lokalnych można łatwo dojechać do miast i wiosek śródlądowych. Miasto szczyci się ponad 12 kilometrami naturalnego wybrzeża, na którym znajdują się piaszczyste plaże z wydmami i sosnami.

To miasto zawdzięcza swoje istnienie i źródło utrzymania wydmom, które je ukształtowały. Lasy, wydmy i plaże sprawiają, że Guardamar del Segura to raj na wybrzeżu Costa Blanca.

Znajdziesz tu również przepiękne parki, idealne na spacer lub jazdę na rowerze. Znajdziesz tu wiele dzikich zwierząt - wiewiórek, łabędzi, ptaków i ryb, które sprawiają, że tutejszy park jest miejscem dla miłośników przyrody.

Istnieją lokalne sklepy w Guadamar del Segura i inne sklepy w pobliskiej Torrevieja.

Obszar ten ma doskonały klimat, ani za gorąco latem, ani za zimno zimą. Średnio może pochwalić się 325 słonecznymi dniami w roku, co czyni go idealnym miejscem przez cały rok.

Skontaktuj się z nami

angielskiHiszpaniaBelgiaholenderskifrancuskiniemieckiCzechPolskaNorwegiaduńskiRosjaszwedzkiSzwajcaria