Willa koło pola golfowego 13094-040 Roda, San Javier, Costa Calida (Murcia)

€ 400 000 /Price from
Numer referencyjny: 13094-040
Typ konstrukcji: Willa/Dom
Powierzchnia (M 2)
135
Łazienki
2
Sypialnie
3

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 300

Udogodnienia

Basen Prywatny
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Miejsce Parkingowe
Pole Golfowe
Szafa Wnękowa
Taras
Toaleta dla gości

Opis

W pobliżu Morza Śródziemnego i tylko jedna mila od Mar Menor, wyjątkowego naturalnego otoczenia z spokojnymi, płytkimi wodami, Roda Golf otwiera swoje bramy w regionie obdarzonym ponad 157 milami śródziemnomorskich plaż i prawie 300 słonecznych dni w roku, a średnia temperatura wynosi 21ºC.

Ośrodek jest pięknie urządzony, z palmami i egzotycznymi roślinami, tworząc śródziemnomorską atmosferę. Ośrodek oferuje ogrody, ścieżki spacerowe, place zabaw i wiele usług sportowych, w tym 18-dołkowe pole golfowe.

W Roda Golf & Beach Resort możesz mieszkać w zamkniętej społeczności z całodobowym nadzorem, w domach, które są doskonale zintegrowane z śródziemnomorskim krajobrazem.

Pola golfowe w Murcia Spain Roda Golf obejmuje restaurację Club House. Oprócz doskonałej gastronomii oferuje on również przestronny taras panoramiczny, z którego roztacza się piękny widok na pole golfowe. Z tarasu na dachu, na którym znajduje się bar dzienny, roztacza się również widok na morze. W ośrodku znajduje się mały supermarket, a domek klubowy oferuje miejsce na sklep golfowy.

Ponadto mają Państwo dostęp do kortów tenisowych i wiosłowych, boisk piłkarskich, klubu fitness oraz tropikalnych ogrodów wyposażonych w wspólne baseny.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe