Ładna willa przy klubie golfowym 13073-016 Desert Springs, Costa de Almería

€ 295 000 /Price from
Numer referencyjny: 13073-016
Typ konstrukcji: Willa/Dom
Powierzchnia (M 2)
187
Łazienki
2
Sypialnie
3

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 380

Udogodnienia

Apartament dla gości
Artykuły gospodarstwa domowego
Basen społecznościowy
BBQ
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Kominek
Opcjonalnie Basen
Pole Golfowe
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Solarium
Szafa Wnękowa
Taras
Wspólny Ogród

Opis

Desert Springs Resort znajduje się w regionie Almanzora w Almanzorze, Andaluzja w południowo-wschodniej Hiszpanii. Tor Indiana położony jest w jedynym w Europie wielokrotnie nagradzanym luksusowym kurorcie pustynnym, Desert Springs Hiszpania. Żywy kontrast “źródeł pustynnych” i szmaragdowej zieleni fairways z jałowym krajobrazem kaktusów, skał i kwitnącej pustyni, obramowany w panoramie przełomowych pasm górskich stanowi idealne miejsce na wakacje w golfa.

Almanzora cieszy się najcieplejszą, najbardziej słoneczną i suchą zimą na całym wybrzeżu Hiszpanii i Europy. Skąpana w słońcu rodzina, wypoczynek, sport i golf są dostępne przez cały rok! Wyjątkowy klimat pustyni, oszałamiająca sceneria, piaszczyste plaże, wspaniałe jedzenie i najlepsze hiszpańskie zakwaterowanie indywidualne.

Każdego dnia w tygodniu gdzieś w regionie i poza nim odbywają się wielowiekowe tradycyjne targi. Od wielkiego sobotniego targu Vera, który rozprzestrzenia się dalej i dalej przez miasto, po uroczy, niezwykle przyjazny niedzielny targ Villaricos.

Międzynarodowe lotnisko Almería jest szybko rozwijającym się lokalnym lotniskiem dla Almanzora i Desert Springs Resort. Łatwa 40 minutowa jazda wzdłuż E15.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe