Wielkie kamienice w Santa Pola 12127-020 Santa Pola, Costa Blanca South (Alicante)

€ 165 000 /Price from
Numer referencyjny: 12127-020
Typ konstrukcji: Dom miejski
Powierzchnia (M 2)
124.74
Łazienki
3
Sypialnie
3
Garaże
1

Udogodnienia

Basen społecznościowy
Blisko Plaży
Piechotą nad morze
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Szafa Wnękowa
Taras
Toaleta dla gości
Wspólny Ogród

Opis

Kamienice wykończone są najwyższej jakości, przestrzenie są rozmieszczone w sposób znaczący i z myślą o komforcie ich mieszkańców. Wszystkie domy posiadają 3 sypialnie i 3 łazienki, a także duże tarasy, na których można spędzać czas i odpoczywać lub spędzać miły czas z przyjaciółmi lub rodziną. Tereny wspólne wyposażone są w sprzęt rekreacyjno-wypoczynkowy, w których znajduje się basen, ogród i solarium oraz parking w piwnicy.

Położony w jednym z symbolicznych miast turystyki mieszkaniowej na Costa Blanca, Santa Pola, miasto ma jedne z najlepszych plaż w okolicy wraz z szerokim dziedzictwem, gastronomicznym i bogactwem naturalnym. Rezerwat morski na wyspie Tabarca, rezerwat przyrody Cabo de Santa Pola wraz z Parkiem Przyrody Las Salinas, a także zabytkowa architektura, to tylko niektóre z powodów, dla których nie można przegapić doświadczenia z życia w jednym z najlepszych obszarów Costa Blanca.

Santa Pola znajduje się na wybrzeżu Costa Blanca, małym porcie rybackim i słynie z różnorodności krajobrazów, od widoków odległych gór po dzikie wydmy. Santa Pola jest mniej zajęty, ale nadal posiada wszystkie udogodnienia, jakich można by oczekiwać od małego zamożnego hiszpańskiego nadmorskiego miasteczka.

Miasto posiada kilka wspaniałych plaż, w tym ponad 4 km drobnego piasku i krystalicznej wody. Na plaży Playa Lisa, można wyjść na morze na pewną odległość, a woda wciąż osiąga tylko wysokość kolan!

Santa Pola jest idealnym miejscem do uprawiania wielu sportów żeglarskich i lotniczych. Powszechne jest uprawianie windsurfingu, żeglarstwa, pływania, łowienia ryb, jazdy na nartach odrzutowych i paralotniarstwa wzdłuż wybrzeża.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe