Duży Duplex 12067-016 Villajoyosa, Costa Blanca North (Alicante)

€ 326 000 /Price from
Numer referencyjny: 12067-016
Typ konstrukcji: Dom miejski
Powierzchnia (M 2)
147.9
Łazienki
2
Sypialnie
2
Garaże
1

Udogodnienia

Artykuły gospodarstwa domowego
Basen społecznościowy
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Klimatyzacja Zainstalowana
Ogrzewanie Podłogowe
Osiedle Strzeżone
Piechotą nad morze
Plac zabaw
Siłownia
Spa/Welness
Szafa Wnękowa
Taras
Toaleta dla gości
Winda
Wspólny Ogród

Opis

Położony na północnym krańcu Costa Blanca w prowincji Alicante, Villajoyosa (Villajoyosa dosłownie oznacza Radosne miasto) jest stolicą okręgu Marina Baixa. Zachwycające i historyczne miasto, rozciągające się wzdłuż pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży, z ładnie kolorowymi domami rybackimi biegnącymi wzdłuż wybrzeża i otoczone tłem gór. Położona około 26 kilometrów od miasta Alicante i międzynarodowego lotniska Alicante, Villajoyosa jest dobrze położonym celem podróży.

Villajoyosa znajduje się u ujścia rzeki, która wpada do Morza Śródziemnego. Trzy kilometry szerokich, złotych, piaszczystych plaż tworzą część lokalnego wybrzeża. Tutejsze plaże są popularne wśród miłośników sportów wodnych, a na plaży znajdują się dobre warunki do uprawiania sportów wodnych.

Jest tu wiele udogodnień i udogodnień: sklepy, bary i restauracje w obfitości, tętniący życiem targ rybny i tętniący życiem lokalny rynek, na którym można odebrać świeże produkty lokalne, domowe, lokalne pamiątki i rzemiosła oraz inne przedmioty związane z urlopem.

Miasto jest najbardziej znane z czekolady. Ze względu na swoje kontakty handlowe zaczęła importować kakao z Ekwadoru i Wenezueli, a przemysł rozwijał się i rozwijał. Marka czekolady “Valor”, którą można znaleźć w większości sklepów i supermarketów w całej Hiszpanii, pochodzi z Villajoyosa.

Villajoyosa i cały Costa Blanca cieszy się uprzywilejowanym położeniem i doskonałym łagodnym klimatem, ze średnią roczną temperaturą 18-20° C.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe