Ładna kamienica 12067-014 Villajoyosa, Costa Blanca North (Alicante)

€ 286 500 /Price from
Numer referencyjny: 12067-014
Typ konstrukcji: Dom miejski
Powierzchnia (M 2)
190.31
Łazienki
2
Sypialnie
2

Udogodnienia

Artykuły gospodarstwa domowego
Basen społecznościowy
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Klimatyzacja Zainstalowana
Ogrzewanie Podłogowe
Osiedle Strzeżone
Piechotą nad morze
Plac zabaw
Siłownia
Spa/Welness
Szafa Wnękowa
Taras
Widok na morze
Winda
Wspólny Ogród

Opis

Położony na północnym krańcu Costa Blanca w prowincji Alicante, Villajoyosa (Villajoyosa dosłownie oznacza Radosne miasto) jest stolicą dzielnicy Marina Baixa. To zachwycające i historyczne miasto, rozciąga się na długości pięknej szerokiej, piaszczystej plaży, z pięknymi kolorowymi domami rybackimi biegnącymi wzdłuż brzegu morza i jest otoczone górzystym otoczeniem. Położona około 26 kilometrów od miasta Alicante i międzynarodowego lotniska Alicante, Villajoyosa jest dobrze położonym celem podróży.

Villajoyosa znajduje się przy ujściu rzeki, która wpada do Morza Śródziemnego. Trzy kilometry szerokich, złotych, piaszczystych plaż tworzą część miejscowego wybrzeża. Miejscowe plaże są popularne wśród miłośników sportów wodnych, a na plaży znajdują się dobre zaplecze.

Jest tu wiele udogodnień i udogodnień: liczne sklepy, bary i restauracje, tętniący życiem targ rybny i tętniący życiem lokalny rynek, na którym można nabyć świeże lokalne produkty, lokalne domowe pamiątki i rzemiosło oraz inne przedmioty wypoczynkowe.

Miasto słynie przede wszystkim z czekolady. Ze względu na swoje powiązania handlowe rozpoczął import kakao z Ekwadoru i Wenezueli, a przemysł rozwijał się i rozwijał. Marka czekoladowa “Valor”, którą można znaleźć w większości sklepów i supermarketów w całej Hiszpanii, pochodzi z Villajoyosa.

Villajoyosa i cały Costa Blanca cieszy się uprzywilejowanym położeniem i doskonałym łagodnym klimatem, ze średnią roczną temperaturą 18-20° C.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe