Townhouse w El Mojon 12021-110 Murcia, Costa Calida (Murcia)

€ 219 950 /Price from
Numer referencyjny: 12021-110
Typ konstrukcji: Dom miejski
Powierzchnia (M 2)
98.6
Łazienki
3
Sypialnie
3

Powierzchnia

  • Powierzchnia działki: 133

Udogodnienia

Basen Prywatny
Blisko Plaży
Miejsce Parkingowe
Opcjonalnie Solarium
Piechotą nad morze
Szafa Wnękowa
Taras

Opis

El Mojón to stara wioska rybacka ze wspaniałą plażą, położona na granicy Costa Calida i Costa Blanca, na końcu Mar Menor. Wioska znajduje się 25 minut jazdy samochodem od pola lotniczego Murcia San Javier.

W niewielkiej odległości od El Mojon znajduje się Las Salinas i Arenales de San Pedro del Pinatar Park, najważniejsze tereny podmokłe w regionie Murcji. Stada różowych flamingów odpoczywają tu co roku.

El Mojon ma własną plażę z drobnym piaskiem i czystą wodą. Sąsiednie plaże znajdują się w małych obszarach mieszkalnych poprzecinanych terenami z pasem zieleni. Pełen zakres sportów wodnych jest dostępny wzdłuż lokalnego wybrzeża. Wioska posiada doskonałe zaplecze sportowe do uprawiania lekkoatletyki i piłki nożnej. W pobliżu znajduje się jazda konna.

El Mojon cieszy się typowym klimatem śródziemnomorskim, z chłodną morską bryzą w lecie i ochroną przed zimnymi północnymi wiatrami w zimie. W 1986 roku Światowa Organizacja Zdrowia zaleciła klimat tego obszaru jako jeden z najbardziej sprawiedliwych na świecie – ani za gorąco latem, ani za zimno zimą. Średnio może pochwalić się 325 słonecznymi dniami w roku, co czyni go idealnym miejscem na cały rok.

Skontaktuj się z nami

Europe