Wspaniałe mieszkanie w Denia 11126-072 Dénia, Costa Blanca North (Alicante)

€ 180 000 /Price from
Numer referencyjny: 11126-072
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
84.89
Łazienki
2
Sypialnie
3
Garaże
1

Udogodnienia

Basen społecznościowy
Blisko Plaży
Piechotą nad morze
Plac zabaw
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Schowek
Szafa Wnękowa
Taras
Winda
Wspólny Ogród

Opis

Mieszkanie zaledwie 5 min. spacerem od morza, składające się z nowoczesnego budynku o pierwszych cechach, który posiada rozległe ogrody, oświetlenie nocne, plac zabaw, podziemny parking i zielony basen dla dorosłych i dzieci.

Apartamenty z 2 i 3 sypialniami są zaprojektowane z wyśmienitym smakiem, dbając o wystrój wnętrza, zawsze szukając najlepszego komfortu. Wszystkie domy mają duże tarasy, na których można podziwiać uprzywilejowane widoki na morze.

Denia to zachwycające kosmopolityczne miasto położone wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, gdzie słońce świeci prawie przez cały rok. Łagodny klimat, 20 km piaszczystych plaż i kamienistych zatok sprawia, że Denia jest idealnym miejscem i rajem dla rybaków i nurków.

Denia oferuje różnorodne sporty wodne, w tym: żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie, wędkarstwo, wioślarstwo i pływanie. Dla tych, którzy wolą wypoczywać na lądzie i morzu, istnieje również szeroka gama zajęć do wyboru: wspinaczka górska, lotniarstwo, kolarstwo górskie i turystyka piesza.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe