Duży Bungalow 11026-021 Los Balcones (Torrevieja), Torrevieja, Costa Blanca South (Alicante)

€ 169 900 /Price from
Numer referencyjny: 11026-021
Typ konstrukcji: Apartament/Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
131.07
Łazienki
2
Sypialnie
2
Garaże
1

Udogodnienia

Basen społecznościowy
Blisko Plaży
Internet / Telefon / TV
Opcjonalnie Dodatkowa Sypialnia
Plac zabaw
Przygotowana Instalacja pod Klimatyzację
Schowek
Solarium
Szafa Wnękowa
Taras
Widok na Park
Wspólny Ogród

Opis

Los Balcones to kwitnąca urbanizacja mieszkaniowa i społeczność położona zaledwie 3 km na południe od ogromnego miasta Torrevieja na południowym wybrzeżu Costa Blanca tuż obok dużego słonego jeziora Torrevieja.

Plaże w pobliżu Los Balcones to Punta Prima, La Mata, Playa Flamenca, Torrevieja, La Zenia i Cabo Roig. Wszystkie z nich posiadają europejską błękitną flagę, która oznacza wysokie standardy czystości wody, bezpieczeństwa i dobrego wyposażenia dla rodziny.

W pobliżu Torrevieja ma marinę, targ i deptaki, które są bardzo popularne wśród hiszpańskich rodzin na ich tradycyjne wieczorne spacery. Jest tu wiele restauracji, barów tapas i sklepów.

Dla miłośników golfa urbanizacja Los Balcones jest doskonale umiejscowiona. Południowa Costa Blanca zyskała zasłużoną reputację dzięki temu, że wiele pól golfowych jest bardzo blisko siebie. Trzy mistrzowskie pola Villamartin, Campoamor i Las Ramblas w ciągu 20 minut jazdy samochodem, jak również La Marquesa golf i klub wiejski, który znajduje się w pobliżu małego miasta Ciudad Quesada i La Finca golf.

Skontaktuj się z nami

admin

Europe