Czy myślałeś kiedyś o zakupie działki, a następnie zaprojektowaniu własnego domu na Costa Blanca?

Z nami to możliwe! Przez wiele lat firma IPM zbudowała wiele indywidualnie zaprojektowanych domów wakacyjnych i stałych rezydencji dla naszych klientów wybierających Costa Blanca.

W zależności od planu zagospodarowania przestrzennego można wybrać opcję współczesny/nowoczesny lub bardziej tradycyjny styl rustykalny, z widokiem na morze, góry lub położony pomiędzy gajami migdałowymi lub pomarańczowymi. Jeśli potrzebujesz miejskich udogodnień, dlaczego nie spojrzeć na jedną z większych inwestycji miejskich w Blanca (Znane lokalnie jako urbanizacje) To tutaj gmina zaaprobowała obszar mieszkalny w planie zagospodarowania przestrzennego. Może to być centrum sennej hiszpańskiej wioski lub w mieście lub na obrzeżach miasta. Każda gmina ma lokalne standardy, które musi spełnić deweloper.

Wszystkie urządzenia, takie jak woda z sieci wodociągowej, prąd, drenaż, telekomunikacja, oświetlenie uliczne i chodniki muszą być obecne. Rústico, jest uważane za grunt niezdatny do zamieszkania dla obszaru mieszkalnego, oznacza to, że gęstość jest niższa, co pozwala zachować wrażenie otwartej przestrzeni. Costa Blanca, podlega rządowi regionalnemu Comunidad Valenciana. Wiele osób buduje swoje nowe domy na rústico, ponieważ nadal kochają przestrzeń, jednak niezbędne jest, aby pełna wiedza na temat gruntów rustico była badana jako usługi sieciowe i infrastruktura co jest obowiązkiem budowniczego / właściciela domu. Aby zapewnić w Twoim wymarzonym domu wszelkie wygody, w IPM współpracujemy z Tobą, aby stworzyć odpowiedni plan, dzięki któremu będziesz mógł podejmować przemyślane decyzje podczas projektowania nowego domu z pełną satysfakcją.

Nasi architekci i eksperckie zespoły doradztwa prawnego, które mogą pomóc w kwestiach podatkowych i administracyjnych, są gotowe do pracy z Tobą od początku aż do ukończenia, zapewniając niezbędne gwarancje, certyfikaty i inne elementy prawne w profesjonalny i bezstresowy sposób! Korzystasz z naszego doświadczenia i wiedzy na każdym kroku, dzięki naszej wiedzy technicznej, tłumaczom In House i umiejętnościom negocjacyjnym z dostawcą materiałów itp., Możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że Twój wymarzony dom może być wybudowany na czas i w ramach uzgodnionego budżetu. Uprzejmie prosimy o przesłanie nam e-maila na adres info@ipmspain.pl

Europe