Nasz zespół agentów jest gotowy, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z nieruchomościami, stawiając Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że masz wybór, jeśli chodzi o współpracę z profesjonalistą z branży nieruchomości.

Karol

Nieruchomości i informatyk
Ogłoszenia - Właściwości 0

Karol jest doświadczonym informatykiem, którego pasją jest rynek nieruchomości. Możesz się z nim skontaktować w obu tematach. Nie wahaj się zapytać o rynek hiszpański, nasze portfolio, zasady współpracy lub cokolwiek o IT. Mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT, w ciągu ostatnich 4 lat bardzo dobrze zaznajomił się z rynkiem nieruchomości.

Ma praktyczne doświadczenie na rynku hiszpańskim oraz w innych krajach europejskich. Osobiście odwiedziłem wszystkich deweloperów w naszym regionie. Podróżuje…

więcej szczegółów

stycznia

Specjalista ds. Nieruchomości
Ogłoszenia - Właściwości 0

Ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Sprzedając nieruchomości lub projekty inwestycyjne na wynajem i dochody z nich. Entuzjastyczny i efektywny, trafia do nieruchomości cieszących się doskonałą obsługą klienta. Posiada bogate doświadczenie osobiste w sprzedaży nieruchomości do inwestycji oraz posiada wiedzę z pierwszej ręki na temat potrzeb sprzedających i kupujących.

Posiada dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości, co pozwala mu rzetelnie doradzać swoim klientom. Skoncentrowany…

więcej szczegółów

Bas

Specjalista ds. Nieruchomości
Ogłoszenia - Właściwości 0

Jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości, nikt nie zbliża się do poświęcenia i troski Basa Niessena. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w życiu i sprzedaży w Hiszpanii, licznym nagrodom i niewiarygodnej liczbie zadowolonych klientów, tylko Bas może zapewnić niezwykłe doświadczenie w sprzedaży domu. Posługuje się biegle językiem hiszpańskim, angielskim, niemieckim i holenderskim.

„Pomimo wielu zmian, jakie widziałem na rynku nieruchomości, jedna rzecz pozostaje prawdą, moi klienci otrzymują najwyższą troskę i rozwagę przy zdobywaniu ich nieruchomości…

więcej szczegółów
SzwajcariaszwedzkiRosjaduńskiNorwegiaPolskaCzechniemieckifrancuskiholenderskiBelgiaHiszpaniaangielskiEuropa